Yamaha | RY16-ML-SILK - Audio Interface Card
List price:
Your price:
Your discount: 10%
Availability:
On request
Art. code
YM-33.1000
  • 16-channel mic/line input.
  • SILK digital processing technology that has been co-developed by Rupert Neve Designs and Yamaha.
  • Dimensions (WxHxD): 405 x 42 x 258mm (16" x 1.7" x 10.2")