Data Distributie

Van laag naar hoog sorteren
Tonen als Foto-tabel Lijst

Producten 1-20 van 45

Pagina
per pagina
  1. Luminex - GigaCore 30i - 10Gb

    Vanaf

    € 345,00 Excl. BTW

    Beschikbaarheid:
    Bekijk configuratie
  2. Luminex - GigaCore 30i - 1Gb

    Vanaf

    € 345,00 Excl. BTW

    Beschikbaarheid:
    Bekijk configuratie
  3. Luminex - GigaCore 10i-8x1G-2x10G(SFP+) - PoE++
    € 1.750,00 Excl. BTW
    Beschikbaarheid:
    Op voorraad
  4. Luminex - GigaCore 16i-12x1G-4x10G(SFP+)
    € 2.100,00 Excl. BTW
    Beschikbaarheid:
    Op voorraad
  5. Luminex - GigaCore 16i-12x1G-4x10G(SFP+)-PoE++
    € 2.850,00 Excl. BTW
    Beschikbaarheid:
    Op voorraad
  6. Luminex - Luminode 12 RJ45
    € 2.375,00 Excl. BTW
    Levertijd:
    Ca. 3 weken*
  7. Luminex - LumiNode 4 Wall
    € 1.245,00 Excl. BTW
    Levertijd:
    Ca. 3 weken*
  8. Luminex - GigaCore 10i-8x1G-2x10G(SFP+)
    € 1.250,00 Excl. BTW
    Beschikbaarheid:
    Op voorraad
  9. Luminex - LumiNode 4 Din TB
    € 845,00 Excl. BTW
    Levertijd:
    Ca. 3 weken*
  10. Luminex - LumiCore - 16 processing engines
    € 2.500,00 Excl. BTW
    Beschikbaarheid:
    Op voorraad
  11. Luminex - LumiCore - 32 processing engines
    € 3.685,00 Excl. BTW
    Levertijd:
    Ca. 3 weken*
  12. Luminex - GigaCore 10t
    Prijs op aanvraag
    Beschikbaarheid:
    Bekijk configuratie
  13. Sale
    Luminex - RJ45 Transceiver
    Bruto prijs:
    € 230,00 Excl. BTW
    Uw prijs:
    € 126,50 Excl. BTW
    Uw korting: 45%
    Laatste voorraad:
    6 stuks
  14. Sale
    Luminex - Single Mode fiber transceiver
    Bruto prijs:
    € 230,00 Excl. BTW
    Uw prijs:
    € 126,50 Excl. BTW
    Uw korting: 45%
    Laatste voorraad:
    1 stuk
  15. Avolites - Rack Splitter
    Bruto prijs:
    € 866,87 Excl. BTW
    Uw prijs:
    € 823,53 Excl. BTW
    Uw korting: 5%
    Levertijd:
    Ca. 7 weken*
  16. Avolites - Truss Splitter
    Bruto prijs:
    € 879,75 Excl. BTW
    Uw prijs:
    € 835,76 Excl. BTW
    Uw korting: 5%
    Levertijd:
    Ca. 7 weken*
  17. Luminex - Rack Ear Gigacore 10 Half 19INCH
    € 36,00 Excl. BTW
    Laatste voorraad:
    1 stuk
  18. Luminex - 10GBase Copper Transceiver
    € 350,00 Excl. BTW
    Levertijd:
    Ca. 3 weken*
  19. Luminex - LumiNode 4 Din RJ45
    € 845,00 Excl. BTW
    Beschikbaarheid:
    Op voorraad
  20. LSC - MDRR/R DMX Splitter 5-way 5-pin Rackmount
    € 627,59 Excl. BTW
    Laatste voorraad:
    1 stuk
Van laag naar hoog sorteren
Tonen als Foto-tabel Lijst

Producten 1-20 van 45

Pagina
per pagina

Product niet gevonden?

Neem gerust contact met ons op!